Avatar uživatele
Miroslavst

Banány a co s nima?

V lídlu měli banány za 9,90 kilo. Vedle na pultě měli ještě v sáčku za 50%. Tak jsem koupil snad 4 kila.
Máte rádi banány? Co z nich děláte?
My doma nedávno dělali štrůdl-listové těsto pomazané nutelou a na to položené kolečka banánu, to zamotané a upečené. Šlehačku jsme neměli, tak jen tak ocukrované.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, mojitek, modrypezotek, aramah, anonym před 4927 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
benaja

Krtkuv dort,nebo jen tak prelit cokoladou se slehackou,nebo zakusek s bebe susenkami je dobry.http://www­.recepty.cz/re­cept/strecha-z-be-be-susenek-9410

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Ten štrůdlík musel být skvělý.
Já banány mixuju s mlékem na sváču.
Doplňuji:
To je fakt, na to jsem zapomněla, s čokoládou a šlehačkou pa obědě dobrota.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Nejradsi mam banan jen tak,ale jednou jsem mela uz hodne,hodne zrale,tak jsem je zabalila do palacinek s marmeladou a dala zapect,na taliri jeste ozdobila slehackou/mnamka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

u nás doma skoro nikdo banány nejí kdysi když byl syn malý musela jsem ho přesvědčovat že to není banán,ale avokádo,jelikož to slovo neznal banán snědl,ted už bych mohla s banánem třeba i kouzlit ale nesnědl by ho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

No jo já neporadím ale poděkuju za tip – ten štrúdl mohl být skvělý a zkusím to taky!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

banánový shake,ale musi se umet udelat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Banánový koktejl, nebo kolečka banánu namočím v čokoládě,… Jednou jsem dostala i recept na smažený banán. Na pánvi se rozehřejě máslo (ne olej!!) a na to se položí celý banán (kolečka jsem zkoušela, ale bylo to potom tak měkké, že se to nedalo ani vzít z té pánve) a hezky dozlatova osmažit. Povrch byl zvláštní a uprostřed žádná změna. Na chuť jinak dobré. Dále např. banánovou bábovku či buchtu… Je toho spousta.

Mimochodem – díky za tip. Ten štrůdl určitě zkusím 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
modrypezotek

Zkoušela jsem ho dát pod maso na zahuštění a vyšla z toho fajn omáčka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Jdou namáčet do čokolády se šlehačkou je to dobrota.Nebo nepečený dort. Vrstva piškotů vanilkový pudink banány,další pudink piškoty Zakápnout to rumem a šlehačka.Pokud se zapékají ke konci přidat cukr a nechat zkaramelizovat.Na palačinky to dělali v hotelu.A šle­hačka. Jdou rozmačkat přidat citronovou kůru, šťávu,a smíchat s ušlehanou šlehačkou. Krémem naplnit piškotovou roládu,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek