Half 2

BAN na odpovedi.cz

Nekjspíše jsem dostal ban :D. Je permanentní? Jak poznám na jak dlouho je ?
Doplňuji:
Údajně jsem opakovaně porušil pravidla vložením reklamy, ale já to poté už psal takto : n*zev f*lmu, tak nevím. A adminovi už jsem kvůli smazání otázky psal 3× (to ta reklama). Tak abych nedostal BAN znovu za obtěžování administrátora prkotinami, i když tohle by možná stálo za to :D.

Nejlepší odpověď
Braník

Dole máš kontakt:
info@odpovedi.cz
tam by ti to měli sdělit

Další odpovědi
anonym

Jak víš že jsi dostal ban? Pokus se vyscreenovat obrazovku a vlož ji sem.

Bedy

Určitě se obraťte na administrátora, jak píše Braník a tam si vyžádejte víc informací. Pokud máte podezření, že jste dostal ban, tak zavzpomínejte, jestli jste náhodou závažně neporušil pravidla či jste je opakovaně neporušoval drobnými přestupky.

Věřím, že se celá věc vyjasní 🙂 Přeji hodně štěstí.