Avatar uživatele
Niikii

Balnční náramek-pravost a zakoupení

Dobrý den,jelikož se aktivně věnuji sportu,chtěla bych s koupit balanční náramek PPOWER BALANCE,našla jsem stánku kde bych ho mohla zakoupit levněji,ale na recenzi píší at si dáváte pozor na podvody,jelikož někdo tyto náramky ,,kopíruje´´ a je to dá se říct bez ucinku,jen si tam dá ten znak.Myslíte,že na této stránce je v pořádku a pravý? A věříte v jeho účinnost?Děkuji
http://www.rakety-online.cz/cs/ka­talog/balancni-naramky/balancni-naramky-power-balance/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4573 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

věř a víra tvá tě uzdraví.....
naprosto na takové věci nevěřím, zase další dokonalý zázrak
už tu byly magnetické náramky,legíny proti celulitidě, byly tu různé zaručené pomůcky pro zlepšení zdravotního stavu…je to vše jen reklamní humbuk

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MacChill

Asi nejdůležitější je v tomto případě efekt placebo, ale mě jsou ty náramky docela sympatické. Pokud budete kupovat na nějakých kvalitních např. sportovních obchodech neměla by jste se bát..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

zde by měl být v pořádku.
určitě to má zázračný účinek, minimálně jako placebo

MacChill byl rychlejší no :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Člověk je vybaven mozkem a měl by být schopen logicky uvažovat, stejně jako uvědomovat si, že sní ve fantazii…
Na strunu fantazie „co kdyby to náááhodou fungovalo“ hraje právě tento výrobek a podobně fungují i další velké „organizace“ (církve).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Hologram náramku Power Balance pracuje na nízkých frekvencích. Nic proti tomu, kdyby tato věta padla v silvestrovském kabaretu. Tragédie je, že tento blábol otevírá mnohým peněženku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nemyslím, že by měl náramek nějaký efektivní účiunek.
Je to opět, zas a znovu, pouze tahák peněz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Můj otec si ho koupil od firmy sbs trade – firma, která už dlouho prodává šperky atd… Nevěřila jsem tomu náramku vůbec! Ale jen co jsem si ho navlékla, začala mě pálit ruka – jsem citlivá na takové věci, třeba vnoci, když jdu kolem lampy, tak zhasne atd.. A vyzkoušeli jsme pak ten náramek a řekla bych, že opravdu fungoval, já jsem se vůbec nesnažila, aby fungoval, protože jak říkám, nevěřila jsem tomu.. :o) Ale myslím, že to bylo opravdu znát… Ale podle mě je třeba koupit dražší kousek a né ty za stovku z internetu… ;o) Zkuste si ho půjčit od někoho, kdo ho má a uvidíte…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek