Reezo

Balík ze zahraničí nedorazil. Jak to řešit?

Jelikož je tu někdo omezený a zrušil mi mou otázku, tak jsem nucen ji sem znovu vložit snad s lepší volbou slov. Objednal jsem si balík z USA a když byl balík odeslán tak mě informovala dodavatelská společnost, že balím může být v rozporu s nějakým pravidlem či, že může být balík nebezpečný atd… Má otázka zní jak toto řešit, případně jak se bránít? Přepravní společnost je Royal Mail ( podle pátrání se nejedná o spolehlivou doručovací společnost )
Doplňuji:
Tohle je přesně to co mi napsali, když jsem se díval kde balík je: This parcel has been identified as containing items suspected of being prohibited or dangerous. The contents are being examined. If found to be compliant, the parcel will be delivered to the intended recipient. Posting prohibited or dangerous items may be a breach of transport regulations and/or Royal Mail terms and conditions. If we do find any such item(s) we may dispose of them.

Odpovědi
Quimby

Co znamená „…“ ?
To ti napsali, že balík je nebezpečný a tečka? Žádné další informace o tom jak hodlají postupovat?
Jednak kontaktuj tu doručovací společnost, tak kontaktuj prodejce, aby se to začalo řešit.