jejjexk8

Jak dlouho zůstane balík na poště?

Objednal jsem si mikinu a ještě tričko, ale trochu jsem to nevypočítal a peníze budu mít až příští víkend. Jak dlouhou dobu mám na vyzvednutí? Děkuji

Nejlepší odpověď
dejavu

14 dní ode dne, kdy to tam přišlo, ale je možno zavolat a prodloužit si to, pokud bys peníze neměl ani pak, tak za 10 dní ode dne, co to tam je, jim zavolej a požádej o prodloužení úložní doby.

Další odpovědi
pusinka50

Jestli je zboží posláno jako obchodní balík, tak pozor, pošta ho vrací zpět již po 7 dnech. Zde můžeš změnit a prodloužit termín vyzvednutí zásilky:

https://www.pos­taonline.cz/sluz­by-pri-dodani/prodlouzeni-ulozni-doby-pro-vyzvednuti-jiz-ulozene-zasilky

cochee

Na papírku, který dostaneš do schránky při nevyzvednutí balíku, bývá napsaná lhůta, do kdy je možno vyzvednout.