patrikkkortu

Bali byste se jet do Egypta na dovolenou?

Po tom co se stalo v Tunisu.

Nejlepší odpověď
gecco

Ani ne…
Zažil jsem na Sinaji tak odporný vedra, že ňácí teroristi jsou leda slabej vodvárek…
___
A nebo jinak – má tě přeject auto cestou na koupák ve městě, ve kterém bydlíš – a nebo zastřelit pošuk v Egyptě (Tunisu…)?
Akorát ta doprava mrtvoly je z Egypta dražší – doporučuju se připojistit.
😉

Další odpovědi
klumprt

Nebojím se, já tam nechci. Ovšem, kdybych přišel k dovolené v Egyptě nějakým způsobem zdarma (např. v nějaké soutěži) , tak bych se nebál a jel. Zatím :)

anonym

Jsem slyšála,že ten Kramný je v úletu zrůdička.
https://www.go­ogle.cz/search?q=pe­tr+kramn%C3%BD+ak­tuality&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=SCyUVYqbJcSY­yAS8pZ2wBQ

MacinaN

Určitě bych se nebála, protože nebezpečí může na člověka číhat i v Evropě. Právě do Egypta se chystám buď letos nebo příští rok. Ale ještě nevím kam přesně. Každopádně podle této stránky https://www.kras­neplaze.cz/egypt je tam rozhodně z čeho vybírat.