doney gal

Báli by jste se se mnou jet? :)

Představte si, že byste chtěli jet autobusem. Řekněme nějakou linku mezi dvěma městy, či městem a vesnicí. Žádná pomalá MHD. Autobus by přijel a za jeho volantem bych seděl já. Já, dvaadvacetiletý kluk bez zkušeností a s mokrým řidičákem bych vezl třeba 30 lidí. Zajímalo by mě, jak byste reagovali, kdybyste se o mně dozvěděli, že jsem totálně nezkušený řidič a mám vaše životy ve svých rukou? Báli byste se jet? Měly byste řeči na mě či dopravce, že to dovolil? :)
Doplňuji:
Ještě podotknu, že zkušenosti s řízením auta samozřejmě mám, ale s autobusem/ná­klaďákem fakt ne. :)

Nejlepší odpověď
anonym

No asi pod vlivem bych to zvládl......
jinak né

Další odpovědi
Adula.57

Pokud bys zkušenosti měl, tak by mi to vůbec nevadilo. Snad autobusáci musí mít nějaké psychologické potvrzení, nebo tak něco ne? Ale stejně, kolik lidí si před jízdou prohlíží řidiče? A nějací řidiči začínali taky mladí a bez zkušeností…

zjentek

no potěš ..naštěstí s cizíma lidma vůbec nejezdím

cochee

V zimě večer stojí chlap na zastávce, promrzlý na kost a těší se, až přijede bus. Bus přijel, otevřel dveře a chlap kouká, za volantem sedí asi tak osmdesátiletý dědek, třesoucí se jak sulc. Chlap zdvořile poodstoupí a povídá, promiňte, já si radši počkám na další spoj. Dědek za volantem se začne řehtat a povídá: to byste si moc nepomoh, další spoj řídí můj fotr 🙂

kapka

:D