Jikra

Balanční náramky

Co si myslíte a nebo jaké máte zkušenosti s tzv. balančními
náramky.
Doplňuji:
Tím myslím ty co údajně zvyšují aktivitu,
energii,sílu,kon­centraci atd.

Nejlepší odpověď
beer

Balanční náramek, pošli tento mail stokrát, jsi 100 000 návštěvník této stránky tak klikni sem, vaše IP byla vylosována, Bill Gates rozdává peníze, atd atd atd..))))

Další odpovědi
Hlada

Věř a víra tvá tě uzdraví.

Kroupič

Jsou to takové ty jak vám zvýší energii, sílu koncetraci a tak ?

Tatarka68

A když už máte balanční náramky, zkoušela jste nějaká Slackline? :D:D

Katarinka88

co to prosímtě je to slackline?

Tatarka68

mrkni se na youtube :P je to vlatně provazochodectví :) naučí tě jak držet rovnováhu a jak správně ovládat své tělo :P

Katarinka88

Ty dívala jsem se na ten youtube a docela husté, fakt teda…ty to děláš?

Tatarka68

Ty jo nedělám :D nepoužívám balanční náramky tak dlouho abych zvládla tohle :D

Katarinka88

Jako je super jak na tom třeba tancují a asi moc neholduješ balančním náramkům co?

Zulda08

Já jsem objednávala z toho hopsej.cz právě ty Forza zrovna ten white a jsem s ním spokojená.

Katarinka88

a dodání v pohodě?

Zulda08

Ano, všechno přišlo v pořádku tak jak mělo :P

Katarinka88

Můžu se zeptat zda jste si někdo objednával náramky z tudma? http://www.hop­sej.cz/c/sbs-balancni-naramky

MiluskaN3

Z tama jsem si je neobjednávala, ale ty SBS Forza znám a pokud na to člověk věří, tak nejsou špatné :)

Katarinka88

Je mi jasné, že je to i psychikou hodně ovlivněno…