mathew.hasis

Balance náramek – názory ?

Dobrý den, omlouvám se jestli jsem to zařadil do špatné kategorie.Na Vánoce jsem dostal balance náramek ( pro upřesnění : gumový náramek s dvouma magnetama ) .. Chci se zeptat jestli už někdo kdo jej nosí pocítil nějaké změny. Prej se slibuje lepší spánek , větší balance a tak .. zatím jsem nepocítil nic .. děkuji za názory :)

Nejlepší odpověď
WeeBear

Nebudu mluvit konkrétně za sebe, ale mají ho dva mí kamarádi. A oba se shodli, že jim to pomáhá, nosí ho pravidelně dva týdny a pak ho na pár dní sundají. 🙂

Tak hodně kladných zjištění u dárku přeji! 🙂

Další odpovědi
Wang

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/balncni-naramek-pravost-a-zakoupeni