panenka

BADOVI a ALLNEEDOVI.

Milý BADE já jsem ti v žádnem případě palec dolů nedala jsem ráda že jsi mi odpověd napsal.Nejsem člověk který dává palce dolů.
ALLNEEDE:Děkuji ti za tvou odpověd,ale každý v počítačích nemůže být expert,a zase vý plno jiných věcí.Proto se obracím
a né jen já sem na odpovědi aby mi tu bylo vždy na mé otázky odpovězeno.

Nejlepší odpověď
anonym

já si ani nemyslel,že jste to byla vy,tak už vás přeci jen znám