Petuloss

Backup dance…

Pokud bych se chtěla stát „backup dancerem“ (neznám vhodný český název, prostě myslím jednoho z těch tanečníků, co tancujou třeba za zpěvákem na koncertech, popř. v různejch muzikálech, divadlech…ale jen tanec) – kde začít? Kde se to trénuje?

p.s.: nechci slyšet odpovědi „začni chodit na hiphop“ – hledám něco, co se zabývá konkrétně tím, co hledám

Nejlepší odpověď
honza19hk

pokud umíš tancovat a zpívat tak se zkus zeptat na koncertech nebo jiných podobných akcích přímo kapely nebo hudebníků a vystupujících sku­pin

Další odpovědi
kenyrts

Zveme všechny tance chtivé začínající
tanečníky a tanečnice do nové taneční školy skupinového moderního
tance, kde není potřeba partner. Nabízíme výuku vedenou odborným
lektorem, vystoupení na různých společenských akcích, doma i v
zahraničí, v televizi. Budeme se zúčastňovat prestižních tanečních
soutěží v daných disciplínách s možností účasti na mistrovství Evropy,
nebo světa.

Zdroj: http://dirtydan­ce.webnode.cz/