afro.minerva

Babyboxy v každé nemocnici

Já si myslím, že by bylo na místě, kdyby byly babyboxy v každé nemocnici, a to minimálně v těch, teré mají dětské oddělení. Není to podle mě pro nemocnice zas až tak velká nákladová položka. Jak bych mohla tento nápad dostat do parlamentu? Která politická strana by mohla být toto otázka nakloněna?

Nejlepší odpověď
kenyrts

podle mého názoru,určitě lidovci.

Další odpovědi
Džanička

Určitě by měl být babybox v každé nemocnici,i v té kde třeba dětské oddělení nemají,protože každá zkušená sestra dokáže miminko vyšetřit,a pak není problém miminko na dětské převézt..Já bych zkusila,minis­terstvo zdravotnictví,nebo sociálních věcí,ale myslím,že se tím stejně zabývat nebudou,o takovéto potřebné věci se nestarají,zajímají je bohužel jen "kraviny"uvidí­me,třeba se jim v hlavě rozsvítí