Avatar uživatele
anonym

Babička je po smrti, přijdete se s ní rozloučit?

Dobrý den. Babička Věra včera, ve věku 84 let, v ranních hodinách zemřela doma obklopena nejbližšími. Rád bych touto cestou řekl všem recesistům, že to byla moc hodná paní, které záleželo na tom, abychom se měli dobře a i když to podle jednoho jediného výroku, který redakce Metra kdysi uveřejnila, nemusí tak vypadat, byla velice pokroková. Počítač jsme doma měli od roku 1996 a když k nám babička přišla na návštěvu, tak s ním také zkoušela pracovat. Později, když už byla upoutaná kvůli cukrovce na lůžko, pořídili jsme jí dokonce notebook, na kterém si četla denní zpravodajství. Byl bych rád, kdyby její památka byla vnímána jinak než jen jedním výrokem, který kdysi uveřejnilo Metro. Jako nefacebookový uživatel se loučím, na vaše případné komentáře tedy nebudu moci reagovat, nezlobte se. Marek Pohl, Praha

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4442 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

nepřijde mi ta otázka Zábavná, teď byla přesunuta do Aktualit, si tedy nereagujte..
„včera“ a proč deník Metro psal „kdysi“

výmysl..

omlouvám se, ale ta otázka byla před chvíli opravdu v Zábavě vážně tak jsem myslela, že je to legrace navíc Anonym i když je podepsán..
měl napsat, že se paní Věra jmenovala taky Pohlová, nemám ve zvyku si z někoho dělat srandu..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bičiště

Sdílím s Vámi Váš žal, Věrušku jsem taky znal. Uměla Excel,Power point,programo­vala,měla ráda Windows i Linux.Zprávy ze světa četla bez pomocí slovníku v němčině, angličtině, ruštině i slovenštině! Díky receptům stažených z internetu a radám na „odpovědích. cz“, si prodloužila život o dobrých 10 let. Marku Pohle, buďte taky takový borec jako vaše babička!Nefňukejte a buďte statečný!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Jeden citát, vytrhnutý zo súvislosti nemôže urobiť jasný obraz o človeku. Jej vyjadrenie „„Já bych všechny ty internety a počítače zakázala““ som brala ako názor skupiny ľudí. Nikdy ale nenapísali a nepovedali, v akej súvislosti bola slávna veta povedaná. Veď jej slová som i ja veľakrát zopakovala a so všetkou vážnosťou, napriek tomu, že počítač a internet používam.
Prajem jej, nech v novom pôsobisku na Druhom svete vyfasuje silný počítač, aby sa mohla cez internet s nami podeliť o svoje myšlienky.
Česť jej nesmrteľnej pamiatke

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Budiž jí země lehká.
Ale aspoň nemusíme mít strach, že nám internety a počítače zakážou :).

Ad Briketka10 – http://www.pan­kaplan.cz/zem­rela-vera-pohlova/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek