Epson

Babetta 210-karburator

mam takovej problem,máme doma babettu 210 a u karburatoru nahoře je čast karburatoru nevim jak se to jmenuje presne ale je tam lanko od plynu ktery vede takovym šroubem a ten šroub se mě tam zlomil a tedka to nema tah a nechce startovat,kar­burator je vyčištenej a motor je taky ok ,myslite že to muze byt tim šroubem s lankem?? motor chytne ale nemuzu nijak ty otačky hlidat jako je pridavat ..
Doplňuji:
popř.dá se ten šroub koupit někde?? hledal sem na netu ale nenašel sem nic..

Odpovědi
mojitek

Neznám vůbec karbec z Babety,znám ho z Jawy,Čízy-125,175,350 ccm.Ale jestli myslíš ten šroub který těsně přiléhá k lanku(objímá to lanko,je to poslední vrchní část karbiku) tak tím šteluješ tah toho plynovýho lanka.Musí to být seštelovaný tak aby lanko nezatahovalo hned,ale až po cca 1mm nadzvednutí,prostě proto aby lanko nebylo neustále napnutý.Ten šroub bude možná stejný jako u jiných karbiků u mašin které jsem psal,ale fakt to nevím jistě.Mašinu jsem si vždycky opravil,ale to bych musel vidět na vlastní oči.Jukni se na nějaký burzy kde se tyhle věci prodávají.U nás v Praze je to na Kolbenově ulici,vždy v sobotu a v neděli ráno-jsou to bleší trhy.Nebo zkus koupit karbik na inzerci v motorkari.cz,ba­zos.cz,sbazar­.cz.

prdtka

ja ten sřoubek koupil na netu skus tuto stranku

http://www.mo­tokramek.cz/nah­radni-dily-babetta-nd-babetta-babetta-nahradni-/