lexx

Až vypukne válka (a ona příjde)

budou povolaným záložákům uznány vojenské hodnosti vysloužené v bývalé ČSLA ? Nebo oficíři nastoupí do latě jako obyčejné ucha ?
Doplňuji:
Ne tak docela, ne tak docela pane Tom004 ! Vzpomeňte na Afganistán, Kenii, Kypr, Alžírsko, Palestinu, Kosovo, Libanon, Izrael, Gruzii, Irak…mám pokračovat ? Tam se mydlí léta a konec v nedohlednu. Tak že žádný Blitzkrieg.

Nejlepší odpověď
tom004

Tvé starosti bych chtěl mít. Jestli někdy nějaká globální válka vypukne,tak je úplně jedno jestli budeš pucflek,nebo generál.Velice rychle s námi se všemi bude stejně konec.
Doplňuji:
To jsou hrátky náboženských negramotů.Až by se to mělo týkat nás a okolních států,pak teprve půjde do tuhého.A pak nám ty hodnosti budou platný,jak nikdo doma.

Další odpovědi
Drap

Vojenské hodnosti, pokud nebyly zrušeny zůstávají.

rosinka

lexx – nestrašte mě už dneska! Mně stačila ta vaše vize o těch Číňanech…;-)

fcoop

Tak nevím – mám si leštit holinky,nebo začít shánět provaz.

samicek333

Hodnosti, které mají zapsány ve vojenské knížce budou zapsány.