bolak

Až to Sůwa pošle…

…jak myslíte že to dopadne?
Doplňuji:
No, tak já doufám že se všichni do jednoho pletete, protože to bych vocaď musel potom opravdu odejít. A nejhorší je, že já nemůžu odejít, protože by to pro celej tendle web mělo katastrofální následky, tak jako když jsem dal výpověď v moji první práci. Šéf taky říkal, „tak si jdi, my se bez tebe obejdem“, jo hovno, dal jsem výpověď, dva dny nato se zhroutila ekonomika, prej celosvětová krize. Chápete to? A já tomu všemu moch zabránit, stačilo udržet nervy na uzdě…

Nejlepší odpověď
anonym

Admin odpoví že si všech názorů váží a že na nápravě chyb už se pracuje a nic se nestane.

Asi tak nějak…:D

Další odpovědi
mosoj

Sůwě se jí automatické odpovědi ve stylu "Děkujeme za Váš názor".

Jedna rada pro ty co nechtějí dostávat oznamovací emaily na odpovědi na svoje otázky.

  1. Jděte do nastavení profilu, záložka e-mail.
  2. Zde je asi 10 voleb k zaškrtnutí.
  3. Kupodivu zaškrtněte dostávat emaily a výsledkem bude, že je dostávat nebudete!!!!!!!! Takto to mám navolené já a žádné nedostávám, přesto že jsem je dříve dostával.
  4. Až na to admini přijdou tak to odfajfkuju a nebudu je dostávat dále.

briketka10

Admin odpoví že si všech názorů váží a že na nápravě chyb už se pracuje a nic se nestane.

myslím, že se stane TOTO :DD
ta předposlední odpověď by taky stála za úvahu..
Doplňuji:
mohli by nám vymazat i půlku bodů, aby se neřeklo :(

anonym

Admin odpoví že si všech názorů váží a že na nápravě chyb už se pracuje a nic se nestane.

Opět chybí volná varianta „Jiná odpověď“.
ad pusinka50, tvůj podnět je nereálný, protože zde je každý pod nickem a petiční zákon vyžaduje identifikaci, tj. občanské jméno a r.č. nebo č. OP, což by bylo v rozporu se Zákonem na oschranu osobních dat a údajů.
Na otázky funkčnosti neodpovídá admin, ale člen dozorčí rady Aspa, a.s., p. Lubomír Pětivoký, v jehož kompetenci jsou Odpovědi jako jeden z vícero registrovaných činností podnikání (např. i cestovka), viz odkazy na veřejně dostupné RŽP a Obchodní rejstřík. Stačí zadat IČ 259 48 253.
https://or.jus­tice.cz/ias/u­i/vypis-vypis?subjektId=i­sor%3a446443&typ=ac­tual&klic=koQ­vdMJD8XK77I5Z5KjpZg%3d%3d
Sůwa obdrží osobní odpověď, jež není v nabízených možnostech, ale s výsledkem nejvíce se blížícím č. 2.

Zdroj: http://www.rzp­.cz/cgi-bin/aps_cache­WEB.sh?VSS_SER­V=ZVWSBJVYP&OK­RES=&CASTOBCE=&O­BEC=&ULICE=&CDOM=&CO­R=&COZ=&ICO=25948253&­OBCHJM=&OBCHJMAT­D=0&JMENO=&PRIJ­MENI=&NAROZENI=&RO­LE=&VYPIS=1&POD­LE=subjekt&IDI­CO=f71425541ab­b9a658056&HIS­TORIE=1

hanny 2

Sůwě se jí automatické odpovědi ve stylu "Děkujeme za Váš názor".

Pokud budu optimista,ale spíš „hoděj na nás bobek“.

led

Admin odpoví že si všech názorů váží a že na nápravě chyb už se pracuje a nic se nestane.

Z vlastnej skúsenosti sa kloním k tejto odpovedi. Za predpokladu, že vôbec odpovie, odpovie do osobného mailu, nie verejne.
Doplňuji:
Konečne viem, prečo sa zrútila svetová ekonomika. Podľa vášho doplnku je vidno, že ste vhodný, ba priam nenahraditeľný kandidát na europoslanca. Prihláste sa a vytrhnite im tam ten trň z päty.(ako veľajší úväzok si nachajte členstvo na tejto stránke.

pusinka50

Hoděj na nás bobek a vůbec žádná odpověď nedorazí.

Kdybychom na tom byli všichni podepsaní, tak by něco odpověděli, ale takhle nevěřím, že si budou vyhledávat odkaz na stránku, kde souhlasíme s odesláním nebo jim to suwa zkopíruje?

aramah

Sůwě se jí automatické odpovědi ve stylu "Děkujeme za Váš názor".

No uvidíme:-D

Drap

Hoděj na nás bobek a vůbec žádná odpověď nedorazí.

Alespoň já mám takovou několikanásobnou zkušenost, když jsem psal slušný mail adminům

anonym

Dostaneme všichni ban a najmou si místo nás komparzisty.

Ti zlobiví dostanou ban a nechají si jenom ty, kteří pořád s něčím neotravují 😁

Sůwa

Sůwa si tohle všechno uvědomuje, ale kdo nic nedělá, nic nezkazí. Sedět před monitorem a denně datlovat co nám všechno na nové ( i staré ) verzi vadí je sice taky možné, ale k nápravě aspoň některých nedostatků to nepovede zaručeně. Původní nápad – přeposlání celé diskuze – jsem raději opustila, protože bych to musela odeslat včetně naprosto nesouvisejících invektiv. Nejtěžší asi bude vybrat jen skutečně závažné problémy, protože já osobně s tím zas tak moc potíží nemám – přečetla jsem si nápovědu 🙂

anonym

ad Sůwa, podobný pokus učinil svého času už kossaaaak, tos tu ještě nybyla. Všichni pamětníci vědí, jak to skončilo. Vzhledem k obsáhlosti ti pošlu ukázku ze svého archivu, protože na Odpovědích byl záhy smazán včetně jeho účtu.

bolak

Vážně jo?

Marně pátrám v paměti kdy naposled se ti podařilo vyplodit příspěvek, aniž bys v něm rýpal, vymýšlel si, překrucoval pravdu nebo záměrně mlžil.

Tohle bude bod 76) v mém nynějším seznamu nedostatků zdejšího webu. Chci tu mít kolonku, kde bych si zaškrtnul, že až se takový tvůj příspěvek na odpovědích objeví, tak mi ho to hodí rovnou do „můj stream“, abych ho nemusel nikde hledat.