Miroslavst

Až to příjde, co bude?

Až to příjde, budete se takto radovat?
http://www.puzzle-prodej.cz/galle­ry/k35601.jpg
Ale myslím, že by stačilo pořádně a jen chvíli.

Nejlepší odpověď
panenka

Když to přijde budu juchat tak jak tehdy naši hoši pod májů když jsem chodila v kroji 🙂

Další odpovědi
Jahoda

Zase dobrej obrázek 😁

No, až sprchne, budu ráda, protože to vedro je fakt něco. I když mám horka moc ráda, už i toto je na mě moc. Také jsem pro, aby byl velký liják, který by ale trval chvíli a ne celé týdny. Snad to tak dopadne. Pokud ne, připravuji se na chcípnutí (omlouvám se, ale jinak to už nazvat nemohu) 😁.

Jen pro zajímavost: Doma v obýváku máme 31°C, takže si asi dovedete představit, že je to na omdlení. A zase jako včera večer: ledy na hlavě, piji ledové pití atp. Větrat nemohu, protože by nám tu naletěli komáři, můry a já nevím, co všechno… A kdybych chtěla průvan, musela bych otevřít balkonové dvěře, jenže naše malé štěňátko by na balkon uteklo a spadlo dolů, což bych nechtěla. Takže jsem bez větrání. A větrák se mi pokazil, takže je to na h… ouby 😁

aramah

Za ten obrázek to chce palec ale nejsou. Kéž by tu spadlo pár kapek vody.

vecernice

A přišlo!Jen doufám že to nepříjde tak,že budou lítat střechy…