Axolotl mexický

Dobrý den, sháním obojživelníka "axolotl mexický". Nevíte prosím, kde ho mohu koupit? Předem díky za info, hezký den, nashle A.B.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Nejsem žádný vědec ale axolotl mexický je kriticky ohrožené zvíře, které žije ve volné přírodě v jednom jezeře uprostřed Mexiko City. V zajetí ho mají vědci nebo nějaké zoologické zahrady. Tohle vím z vlastní hlavy ale jsem si jist aspoň tím, že je kriticky ohrožený. Proto tedy domů pořídit nepůjde.
P.S. Zapoměl jsem ještě zmínit, že se jich ve volné přírodě vyskytuje kolem 100 jedinců...

Stříbrný

Axolotl se občas mezi chovateli vyskytne, ale je hrozně náročný na prostředí. Nesnáší teplejší vodu a v době léta je nad Vaše síly mu udržovat přiměřeně studenou vodu. Pokud jí nemá - hyne. Pořiďte si třeba rybičky - a hlavně si o nich něco přečtěte. Chcete axolotla a pořádně ani nevíte, jak se starat. Kdyby jste se o to zvířátko víc zajímal, neptal byste se tady a věděl, kde ho můžete sehnat.

Zlatý

axolotl patří mezi ohrozené druhy, je v červené knize.

nelze s ním obchodovat.

Diskuze k otázce

Katy25

Jste fakt všichni úplně blbí axolotl se dá normálně koupit jednoho mám sama doma a malé mládě stojí okolo 30 korun.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.