infant

Axolotl mexický

Chci začít chovat Axolotla mexického. Kolik je tak běžná cena za jedno mládě?

Nejlepší odpověď
Fly

7-centimetrový axolotl stojí přibližně 30Kč, jelikož samice klade kolem 500 vajíček, které se vylíhnou do 14 dnů – proto cena není nijak vysoká. Chov axolotlů není náročný, ale potřebují akvárium minimálně 1 metr a minimálně 30cm vody.Axolotli j´mají rádi na jídlo cvrčky, larvy komárů, žížaly, odní šneky… Nesnězenou stravu třeba vybrat!

Další odpovědi
atriplex

Pokud chcete začít s mládětem (5–7cm), tak cena je kolem 30,– Kč/kus. V případě, že chcete dospělce, tak cena bude hodně přes stovku.