06miley

Avon prošlý krém

Moje nejlepší kámoška si koupila krém AVON, ale jak jí přišel, byl shnilý a otevřený. Chtěla sem se zeptat co si má o tom myslet ???

Odpovědi
Nuk nuk

Co byste si o tom asi tak měla myslet? Chyba je na straně Avonlady popř. zásilkové služby firmy Avon, pokud si ho kamarádka objednávala přes internet nebo telefonicky. V takovém případě bych zboží okamžitě reklamovala.

Pája

hned to reklamuj!!!

kuterka

Já být ní vrátila bych ho, ale ne telefonicky ani internetem. Prostě bych tam zašla a vymadala jim, že mi poslali špatný krém!