AVG Safe search 10.0.01209 zapnout či vypnout

Používám AVG2011 a po instalaci Mozila Firefox 4.01 mám v doplnkách zapnuté AVG Safe search 10.0.0.1209 a tak mám dotaz co tento doplněk znamená a zda jej nechat zapnutý či vypnout předem děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Jedná se o bezpečné hledání, nevypínej. Pokud by ti to způsobovalo ve vyhledávači nějaké problémy, kontaktuj mejlíkem firmu AVG s dotazem (AVG – Nápověda – Odborná pomoc online) – mám s nimi ty nejlepší zkušenosti !
Doplňuji:
Oprava:
Jedná se o bezpečné hledání, nevypínej. Pokud by ti to POTÉ způsobovalo ve vyhledávači nějaké problémy, kontaktuj mejlíkem firmu AVG s dotazem…atd. Sorry ))