AVG Anti-Virus Fre2011

Používám ruční test celého počítače jednou týdně zátím byl test vždy v pořádku je dobré ještě občas spustit test dalším programem mám v počítači ještě Advanced tak mám dotaz zda tyto dva programy střídavě použít a ještě dotaz na druhém počítači je nainstalován Spyware Terminátor který našel 2položky a když jsem je chtěl přesunout do karantény tak naskočí nabídka odstranit ale v karanténě není nic uloženo předem díky

Odpovědi
Tombik

Proboha používej tečky a odděluj tím tak věty, člověk to bude moci i třeba přečíst. Vyluštil-li jsem to správně, tak tě zajímá, proč položky nejsou v karanténě. Jak si sám řekl vyskočila ti tabulka Odstranit, což znamená, že se odstranili.