MacChill

AVAST FREE ANTIVIRUS je opravdu tak špatný?

Dokáže zastavit 100% virů a spyware a techletech blbců?

Nejlepší odpověď
rynek878

Abyste si mohl udělat o antivirech obrázek,tak zde máte link:

Zdroj: http://www.an­tivirovecentrum­.cz/aktuality/srov­nani-antiviru.aspx

Další odpovědi
leorespect

Dle mé osobní zkušenosti…JE. Měl jsem ho na notebooku zhruba 9 měs., pak jsem si na zkoušku koupil roční licenci Norton 360 a při kompletním skenu počítače tímto antivirem mi to našlo 8 trojáků a 3 neautorizované vstupy…jako zdůvodnění mého názoru to snad stači…

emba5

100% nezastavý žádný antivir,AVAST není nejlepší ale zdarma ho používám a asi jednou dýdně spustím ESET onlaine skener který projede to co by AVAST nenašel

RomanP

nejleppší ochrana proti virům je nepouštět počítač a nemít internet

Johnny.J

Je stejně dobrý jako všechny ostatní,řekl bych.
100% infiltraci nedokáže chytit nic. A žádný antivir nepomůže, když je uživatel pako.