Anet94

AVAST FREE ANTIVIRUS

Za 29 dní dní mi vyprší registrace na Avast free antivirus…snažím se to znovu zaregistrovat, kliknu na ÚDRŽBU---REGISTRACE…jenže pak se objeví „Aktualizace dat“ a nic se neděje. Co s tím mám dělat?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud přímo na avastu nelpíte, tak jej odinstalujte z počítače a nainstalujte si Microsoft Security Essentials, který je taky zdarma, ale nemusí se každý rok registrovat, nemá falešné poplachy a mnohem méně zatěžuje počítač. Čeština je samozřejmostí.
Ke stažení z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/security-essentials-download

Pokud na avastu lpíte, tak bych restartoval počítač a zkusil to znovu, případně bych avast! odinstaloval a znovu nainstaloval, kdyby to opravdu nešlo.

Další odpovědi
MK44

Klíč lze taky získat přes e-mail.
http://www.avas­t.com/registra­tion-free-antivirus.php
Klíč dostanete mailem, zkopírujete ho do Údržba-vložit klíč, nebo tak nějak.
(Má to i tu výhodu, že si kopii klíče můžete zálohovat a případně ji použít po havárii a po přeinstalaci Avastu, i když nebudete mít zprovozněné připojení k internetu.)

Anet94

Bohužel, v tomhle jsem typická holka. Nevím si s tím rady a kamarád, který mi všechno tohle zajišťuje není k sehnání. Počítač už jsem restartovala dvakrát a pořád to se mnou nekomunikuje…

Bedy

Tak skočte do Start-Ovládací panely-Programy a funkce (pokud máte starší Windows XP, tak to je Přidat nebo odebrat programy) a toho avasta odinstalujte. Už to není to, co to bývávalo, dost se zkazil, už ho lidem nějaké 2 roky neinstaluji, pokud si tedy o něj sami neřeknou