Avatar uživatele
Martas

Avast Free Antivirus

Prosím potřebuji poradit:když zapnu počítač tak se mi na ploše objeví že jsi mám obnovit registraci nebo upgradovat na vyšší úroven' ochrany,ukazuje mi to že mi to za 6dní končí tak tomu nerozumím jestli to bylo jen zkušební nebo nevím.Děkuji všem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
GangstaHelper

Asi jste používal licenci zdarma pro nekomerční použití. Její platnost je vždy 1 rok. Po vypršení, nebo i během čerpání, si můžete zdarma objednat další licenční číslo na další 1 rok.

Objednat můžete na uvedené adrese. Příjde to do 24 hodin na Váš email.

Zdroj: http://www.avas­t.com/cs-cz/registration-free-antivirus.php

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Jestliže avast upozorňuje, že je nutné provést registraci, klikni na to oznámení a ono se ti otevře okno pro zadání klíče. Zde musíš zadat, že chceš aktivovat a dostaneš se na stránky avast.com, kde zadáš jméno a email.
Na email ti dojde klíč, který překopíruješ do okna pro registraci na avastu a potvrdíš.

V tu chvíli je hotovo.

To Kazi: absolutně nesprávná odpověď. Nic se neplatí a už vůbec ne pro domácí použití!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

V této problematice nejsem odborník, jen chci upozornit, že pokud si stáhnete novou – poslední volnou verzi, dojde též k novému nastavení data platnosti licence.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazi

vím z doslechu – kamárádka měla totéž a instalovali jí tam Product KEY za 1500,– licence pro domácí počítače. Snad jsem trošku pomohla.
Doplňuji:
instaloval – odborník PC

Upravil/a: Kazi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek