Avamys – Vaše zkušenost?

chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s Avamysem. Dnes mi byl predepsan na alergickou rýmu a zatim mám celý den ucpaný nos. Jak pomohl Vám?
Díky

Odpovědi
dědapetr

Obraťte se na alergologa a zdělte mu Váš problém, já k tomu používám mukonasal a pomáhá to.Už jsem těch kapek vystřídal ani neví kolik.

mosoj

Užívám ho občas na potíže s nosní sliznicí.
Nemám ale alergii. Někdy i dvě balení po sobě. Na mé potíže mně nepomáhal, ale ono mně nepomáhá zatím nic. Využívejte ho a uvidíte. Je to kortikoid ale to jedno balení ( 200 dávek)
vám neublíží. Navíc výsledek se nedostaví ihned. Kortikoidy jsou ale jinak velmi účinné léky. Jenom je není dobré brát nepřetržitě. Někdy ale nic jiného nezbývá.
Pokud je to alergie chtělo by to k tomu něco jako Xyzal a pod, ale to nechte na doktorovi.