Ewush

Avamys nosní sprej

Zhruba 6 let chodím na alergologii s astmatem a rýmou, kterou mám ať je sezóna nebo ne. Na ORL mi řekli, že už to tak budu mít navždy. Vystřídala jsem spoustu nosních sprejů a teď mi můj alergolog předepsal nosní sprej Avamys. Máte s ním někdo jakoukoli zkušenost?

Nejlepší odpověď
mosoj

Mají pravdu. zduřelé sliznice, zalehlé uši a já nevím co ještě mám stále už řadu let. Přitom alergologické testy negativní. Awamys jsem bral již mnohokrát a zrovna beru, ale že by mně nějak pomáhal nemohu říct. Na druhé straně znám lidi kterým pomáhá.

Další odpovědi
anonym

s avamysem zkusenosti nemam,ale syn je alergik tak vim co prozivate zkuste kapky z morske vody physiomer,jsou na prirodni bazi

XenieRo

My zase tady ty problémy řešíme se stérimarem, máme doma i ten na pročištění nosíku a super