PinkiZ

Je pravda, že když dáme značky auta do depozita, tak ho v registru za rok zruší, nebudeme tedy muset auto odhlašovat?

Autu bude končit technická (je to vrak ale pojízdný) – soused by si ho rád vzal na vyvážení hnoje. Je pravda, že když dáme značky do depozita tak oni ho za rok sami zruší(nebudeme ho tedy muset odhlašovat). Děkuji za informaci Zdenka

Původní neotázka
Autu bude končit technická (je to vrak ale pojízdný) – soused by si ho rád vzal na vyvážení hnoje.

Odpovědi
arachis

To platilo dříve, už jsou nějaké změny, nejlepší je zavolat na magistrát -úsek dopravní.

PinkiZ

Děkuji za informace.
Mohu se ještě zeptat – pokud mu ho prodáme na náhradní díly, jak je to pak na registru. Jen nahlásíme že je prodané na náhradní díly a neplatí se nic. Moc děkuji za odpověď.