Angeles

Autoškola-Závěrečné zkoušky po uplynutí 6 měsiční lhůty

Dobrý den,
Měla bych dotaz, můj kamarád si před 2 lety dělal autoškolu. Dokončil výcvik, šel k závěrečným zkouškám kde udělal na poprvé jízdy, ale při testech neprošel. Potom se na to vykašlal a na opravné testy už nešel. Vím, že je tam 6 měsíční lhůta, která už dávno uběhla. Proto se chci zeptat, zda si má celou autoškolu zaplatit znova a nebo se to dá udělat nějak jinak, aby si mohl dodělat pouze i testy. Děkuji za Vaše odpovědi.

Odpovědi
cukrar

Angeles, jinak myslíte jako obejít zákon? Třeba úplatkem. To se nedělá, jen v politice, takže opět znova autoškola…