Yavin

Autorský zákon

Dobrý den, chtěl bych do své studijní práce použít obrázek, konkrétně tento : http://finear­tamerica.com/pro­ducts/stearman-biplane-stuart-swartz-art-print.html Mohu ten obrázek zkopírovat, když uvedu zdroj?
Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Tato stránka zobrazuje pouze aktivní propagaci. Ale.

Vlastnická práva k obsahu FineArtAmerica.com

FineArtAmerica.com vlastní a ponechává si veškerá práva webových stránek a služeb. Internetové stránky obsahují materiály chráněné autorskými právy, ochrannými známkami, a ostatní informace o FineArtAmeri­ca.com a jeho licence. S výjimkou, že informace, které jsou ve veřejné doméně nebo o které jste dostali písemné povolení, nesmíte kopírovat, upravovat, publikovat, přenášet, distribuovat, zobrazovat nebo prodávat jakékoli vlastnické informace.
customerservice@fineartamerica.com

Další odpovědi
Drap

Do studijní práce a pokud uvedeš zdroj, zak můžeš.

WeeBear

Záleží o čem ta práce je a jaký je učitel.

Každopádně s uvedeným zdrojem by to neměl být sebemenší problém. Kdyby to problém byl, tak obrázky (mimo vlastní, graficky, či ručně vytvořené) v prezentacích snad ani nebudou..

Michal Kole

No já v tom problém vidím.

U textu lze uvést v NEZBYTNÉ míře citaci s uvedením zdroje, ale to je u obrázku trochu problém. Text lze zkrátit, ale obrázek ne.