Yavin

Autorské právo pro studijní účely

Slyšel jsem, že na materiály které použiji pro studijní(neko­merční) účely se nevztahuje autorské právo v plném rozsahu. Jak to tedy je? Díky

Nejlepší odpověď
led

Ak použijete cudzie materiály vo svojej štúdijnej práci, ste povinní toto v práci uviesť. Tj.napísať citovaný zdroj. Nemôžte to vydávať za svoje. Aj tu platí autorské právo.
PS.
Platí to aj tu. Ak použijete cudzí zdroj, mali by ste to tu uviesť…