Beer4Real

Autorská práva na Youtube

nahrál sem na youtube krátké video z jednoho seriálu a hned mě přišla zpráva ohledne copyrightu a že sem blokovaný. ukázali mě video že nic co není moje nemůžu nahrávat atd., to je sice pěkné ale jak to dělají ostatní co mají na yt tísíce videí z různých seriálů, filmů a to nemluvím o hudbě kde je jedna verze skladby publikována na milion způsobů přes tisíce uživatelů.
Tady autorská práva nefungují?
Doplňuji:
víš proč a neporadíš nic :D
jiná rozumná odpověď???

Odpovědi
patmull

Funguje to nějak na principu robotů, kteří prohledávají určité znaky, podle kterých se to pak vyhodnocuje, bohužel ale netuším jak to přesně funguje. Ale když to vyhodnocují pouze nějaké naprogramované algoritmy, tak se to určitě se to nějak obejít dá, ale absolutně netuším jak. Taky mám s tím problém, zkoušel jsem i obracet obraz a podobné vyllomeniny, ale stejně mi to nikdy nepomohlo.