9 řemesel

Autoradio SENCOR – má s tím někdo zkušenost?

Tohle jinak výborné radio má jednu vadu.Dokáže vybíjet baterku jedna radost.CD mechanika je zapnutá pořád.Někde jsem četl, že je třeba přehodit kabely, ale jaksi to na netu nemohu najít, asi smazáno.Má někdo zkušenost ?

Nejlepší odpověď
V.3.S.K

Mně se stalo to samé mám SCD 5705MR do 5 dnů vyštavená baterka.Paměť musí být pod stálým proudem ale hlavní přívod musí jít ze spínačky,to jest bez otočeného klíčku v zapalování by neměl jít do rádia proud!Pak Ti zhasne CD mechanika a bude blikat jen kontrolka(bez klí­če)

Další odpovědi
vita

ahoj,tak to mi mluviš z duše.Mam autoradio ECG 100 a v zimě jsem dobijel baterku 4* !!!!!!!

sobol

Já mam už druhý rádio SENCOR a ani s jedním jsem neměl problém, viděl bych to spíš na výrobní vadu konkrétního kusu. Občas je potřeba přehodit kabely z důvodu trvalé paměti (uložené stanice, hodiny, nastavení), ale ani tady s tim nebyl problém. Nenapsal jsi konkrétně jaký model. Já mam teď tohle (viz. odkaz dole).

Zdroj: www.sencor.cz/e­lektronika-do-automobilu/Au­toradia/S-DVD-prehravacem/SCD8224D­R.aspx

9 řemesel

Je to 7605BMR.Před chvílí jsme ho měřili,papá slušně i ve vypnutém stavu,tak šlo k „doktorovi“.Ale na SCD 8224DR shání kolega návod v češtině , není někde na netu ??? Díky za zprávu !