Avatar uživatele
9 řemesel

Autoradio SENCOR – má s tím někdo zkušenost?

Tohle jinak výborné radio má jednu vadu.Dokáže vybíjet baterku jedna radost.CD mechanika je zapnutá pořád.Někde jsem četl, že je třeba přehodit kabely, ale jaksi to na netu nemohu najít, asi smazáno.Má někdo zkušenost ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
V.3.S.K

Mně se stalo to samé mám SCD 5705MR do 5 dnů vyštavená baterka.Paměť musí být pod stálým proudem ale hlavní přívod musí jít ze spínačky,to jest bez otočeného klíčku v zapalování by neměl jít do rádia proud!Pak Ti zhasne CD mechanika a bude blikat jen kontrolka(bez klí­če)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vita

ahoj,tak to mi mluviš z duše.Mam autoradio ECG 100 a v zimě jsem dobijel baterku 4* !!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sobol

Já mam už druhý rádio SENCOR a ani s jedním jsem neměl problém, viděl bych to spíš na výrobní vadu konkrétního kusu. Občas je potřeba přehodit kabely z důvodu trvalé paměti (uložené stanice, hodiny, nastavení), ale ani tady s tim nebyl problém. Nenapsal jsi konkrétně jaký model. Já mam teď tohle (viz. odkaz dole).

Zdroj: www.sencor.cz/e­lektronika-do-automobilu/Au­toradia/S-DVD-prehravacem/SCD8224D­R.aspx

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
9 řemesel

Je to 7605BMR.Před chvílí jsme ho měřili,papá slušně i ve vypnutém stavu,tak šlo k „doktorovi“.Ale na SCD 8224DR shání kolega návod v češtině , není někde na netu ??? Díky za zprávu !

před 5095 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek