vita

Autoradio Blaupunkt PF3/C-Peugeot 306 – jak namačkat kód 3030?

Zdravim všechny majitele Peugeotu 306.Mam autoradio Blaupunkt PF3/C.Ale při odpojeni baterie se zablokoval.Při zapojeni naskočí na displeji ---- a po pul hodině to chce CODE který samozřejmě mám. Muže mi někdo podrobne vysvětlit jak namačkam kod 3030 když na rádiu neni „0“ a čim pak navolený kod potvrdím.Děkuji předem za odbornou pomoc.
Doplňuji:
Miroslavst-a nulu namacknu jak? kdyz to zkazim tak na dalsi pokus cekam 1hodinu dokud nenaskočí -CODE-

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Počkej do zítra, zeptám se kluků v práci. A raději to nezkoušej, možná tam jsou pokusy omezené.

Mačkat jednotlivá čísla tak dlouho dokud nenaskočí to pravé-např. jedničku 5× a bude tam pětka a samo to poskočí o číslo vedle.
Různá rádia, různé zadávání. Může to být taky třeba volbou stanic >> a zase tolikrát dokud nenaskočí to číslo.
Potvrzení nevím, je možné že po poslední volbě chvíli počkat a rádio to přijme samo. Pokud ne, zkusit další tlačítka. Pokud je číslo 3030 navoleno a je správné, neměl by být problém to zkoušet. Pokud by to číslo však 3030 nebylo, tak už je to neplatný pokus.