Mirdas

Automobilové modely.

Lze si u nás ( kde ? ) nechat na zakázku zhotovit dle vlastního výběru originálu model auta v měřítku 1: 18 opravdu skvělé kvalitě?
Jaká je odhadovaná cena ?

Odpovědi
Nitrol

1:18 je trochu malé ale existuje spousta firem, které vyrábějí RC modely přímo na zakázku – např. http://www.pec­kamodel.cz/pro­dukty/rc-modely-a-prislusenstvi nebo http://www.rcshop­.eu/ … záleží na Vašem rozhodnutí kvalita souvisí i s cenou, kdy čím vyšší cena tím lepší kvalita [překvapivě]. No cena je relativní celkově se pohybuje kolem 9500 Kč-15 000 Kč. Za nižší cenu se dá sehnat i kvalitní jen bez „profesionálních pomůcek“ za tu dražší cenu je s autem i několik náhradních dílů dopředu a univerzální ovladač přímo k tomuto RC modelu [záleží na firmě, musíte hledat]. Toto je asi to nejdůležitější pro Vás.

Rocker

Myslím že modely na zakázku vyrábi FOXTOYS v Praze.Určitě je takových firem víc.Záleží na tom,jaké auto chceš konkrétně,v měřítku 1:18 se dá koupit spousta aut,není potom problém model upravit podle tvého originálu.