annas

Automobilisté, jak byste se vyrovnali s překážkou?

Najdete ji na:

http://www.uloz­to.cz/5403183/­att00237.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

zacala bych fotit,to clovek nezazije kazdy den

Další odpovědi
aramah

Tam je jen jedna možnost ,čekat a věřit!

anonym

hezky Bimbo,pockala bych az ho prestanu bavit.On asi zakaz zastaveni nerespektuje.

Bumbes

AUUU

Kajra

Rozklepala bych se jako ratlík, čekala, fotila a pak bych snad ani neodjela, musel by manžel

kropitko

Annas,to je přesně ukázka toho,jak a co se kdy maže. Já jsem si dovolila dát odkaz na uložto.cz jednou a hned mi to bylo smazáno.

annas

Jsem překvapená, já už jsem se několikrát s těmito odkazy setkala a naučila se vkládat.

Nejde občas také o něčí úmysl?