Blecha

Automechanik

napište mi vše co potřebuje automechanik – škola, třeba i některá přesně ( místo , co bude dělat, plat, pracovní doba
atd …

Nejlepší odpověď
1popelka1

Blecho, Blecho…
konkrétní místo školy – automechanik je v každém i menším městě
Pracovní doba – znám takové, kteří dělají 4 dny v týdnu, 5 dní, ale i ty, kteří pracují i celý víkend
Plat – opět se pohybuje podle zaměstnavatele a opět znám takového co je rád, že má 10tis. a znám takového, který bere skoro 20.tis.
A co bude dělat – nejspíš opravovat dopravní prostředky
Doplňuji:
podle http://www.stred­niskoly.cz/ je škol s oborem automechanik 28.

Další odpovědi
člověk

škola,třeba zemědělský karosář a opravář,
ale necení se ani tak škola,i když je na tento obor střední,ale přístup k práci a znalost oboru i aut,autoser­visech,je několik profesí od karosáře po elektrikáře,či čalouníka
apokud najde firmu,která jej přijme,tak mu přidšlí práci a mzdu.

1popelka1

To „v každém i menším městě“ jsem trochu přehnala:-). Vycházela jsem z mého okolí.

Na těch stránkách, které jsem uvedla není určitě celý výčet.