jakho

automatické psaní

ahoj po dlouhé době. Předem přeji všem hezké vánoce a pohodu do nového roku. Nedávno jsem někdo viděl reportáž na toto téma. Zná to tady někdo nebo umí to ?? Co je k tomu potřeba? Na netu nic není, pomoc chci to umět díky

Odpovědi
Questman

Co si představuješ pod pojmem automatické psaní?
Prosím, upřesni

Stingo

Slyšela jsem o automatické kresbě. Tím se zabývá třeba paní Radulayová http://www.ami­resah.cz/

cz

Zdravím, tobě taky. Mrkni na video http://www.you­tube.com/watch?v=pEG­KdlCqNis
Lidé používají malou část mozku, je to vidět na příkladech jako je spokojenost při házení dělobuchů, když jedí a pijí, nebo když hledají oběť. Velká část mozku je nevyužita a když ano, tak v extrémních situacích. Automatické psaní musí být nuda, protože to co namaluješ, musíš správně vysvětlit. K tomu nepotřebuješ naučné knihy, každý si může vytvořit svůj systém. Potřebuješ hodně papíru a aby bylo co malovat. Třeba ze začátku podivné stromy, pak třeba psy, a když se najde nemocná babička…