automatické prohlížení fotek na CD/DVD

Jak zajistit, aby se fotografie, vypálené na CD/DVD při spuštění media na počítači nebo DVD přehrávači(re­kordéru) automaticky obměňovaly jako např. v Power Pointové prezentaci?

Odpovědi
kenyrts

používám Zoner Photo Studio 12,Cd či DVD otevřu v průzkumníku,po­klepu na složku kterou chci prohlížet po otevření označím všechny fotky a pravým tlačítkem dám otevřít v programu(který používáte na foto)jakmile se otevře první fotka,dám promítat foto a už to běží,toť vše.

HOMER

ja bych z osobni zkusenosti doporucil program nero7 ktery umi krome vypalovani cd a dvd a upravy videa take vytvareni prezentaci takze nejen ze zajistite prehravani fotek takovou rychlosti(napr 10sc. na kazdou fotku) jakou chcete ale navic muzete rovnou do projektu pridat hudbu ktera v prezentaci bude hrat a cele to hned vypalit.