Retko

Automaticke odrazky ve wordu.

Kdyz zacinam text s pomlckou, a pak zmacknu enter, tak se na novym radku ma udelat automaticky pomlcka a text se ma posunout trochu doprava. Me tohle nefunguje, protoze jsem to nejak zrusil. Vite jak to nastavit zpatky?

Diky

PS. Nejsem si jisty zda jsem to tema spravne pojmenoval…

Nejlepší odpověď
Aznoch

Pokud máte MS Word 2007, je to jednoduché. Klikněte na kulaté tlačítko Office v levém horním rohu, zvolte Možnosti aplikace Word (je to dole), vyberte Kontrola pravopisu a mluvnice, klikněte na button Možnosti automatických oprav, vyberte záložku Automatické úpravy formátu při psaní a v bloku Formátovat při psaní zaškrtněte Automatické odrážky.

Zdroj: www.tipy-a-triky.cz