Pokročilý

autokamera?

Zdar lidi, v noci mi někdo na autě rozbil přední světla a propíchl pneumatiku a tak jsem se rozhodl, že by nebylo špatné kdybych si pořídil autokameru. Máte nějaké doporučení, rady? Díky moc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Kamer, je na trhu spousta. Hledej třeba na Heureka.cz, jsou tam i recenze a zkušenosti vlastníků.
Já kameru mám a ukazuje dobře i ve tmě. Stála něco přes litr a obraz je i na 127cm plazmě velice slušný. Ovšem, auto mám v garáži.
Nechci ti kazit náladu ale jestli si ti šmejdi všimnou, že ti tam svítí dioda protože kamera běží, tak se obávám že máš nejen po světlech ale i po skle. Takže kvůli zcizení investovat co nejmíň a event. přelepit diodu aby neprovokovala .

Další odpovědi:

Bronzový

Stříbrný

No myslím, že by ti autokamera nepomohla. Ta snímá co se děje před vozidlem, ale propíchnu ti kola z boku a pokud uvidím kameru, tak ti rozbiju zadní světla a máš to to samé.
Spíš bych doporučil kameru, která by snímala auto.

Parkuj pod monitorovací kamerou.

Bronzový

Jak uz bylo doporuceno, budes muset monitorovat externe. A investovat hodne, protoze kamera, ktera v noci zaznamena oblicej pachatele, nebude levna.

Zdravím, já mám taky autokameru a maximální spokojenost. Už si na mě nikdo nepřijde! Teda v rámci možností,žejo ;) jinak kolik seš ochotný vynaložit svých penízků k tomu aby sis koupil kameru? To je rozhodující, pak už si stačí jen vybrat ;)

Diskuze k otázce

Pokročilý

Bob2

Zdar jsem ochotný do ní vložit maximálně tak čtyři tisíce, víc bych asi za kameru do auta nedal… jinak jakou máš ty tu kameru, když seš s ní tak spokojený? Já bych byl rád kdyby byla hlavně v češtině a taky kdyby byla schopná natáčet pořád,i v noci a nějakým způsobem by neuškodilo kdyby tam byla i GPS jestli to vůbec jde a je možné :O vůbec se v těch autokamerách nevyznám…

hanak884

Tak to je v pohodě za takové peníze seženeš autokameru raz dva :D , jinak autokamery s gps existují a fungují, jednu z nich mám :D . když jsem si kupoval kameru do auta,tak jsem pokukoval po netu a rozhlížel jsem se a hledal různé varianty a docela mně přišla zajimává kamera truecam. No a nakonec jsem se taky pro ni rozhodl :D není drahá a kvalitně je dobrá. Na netu narazíš na spousty kamer. Spíš to prozkoumej a pak se rozhodni…

Pokročilý

Bob2

No slyšel jsem o kameře do auta truecam a3, ale v té není gps :/ tak teda nevím… a ty máš jakou tu kameru, když jseš s ní spokojený?

hanak884

No já jsem si koupil kameru truecam a5 a je fakt dobrá, je v ní ta gpska ;) má české menu a dobře se ovládá. Má i spoustu dalších vychytávek jako je třeba funkce nekonečného cyklického natáčení, to je super, že můžeš natáčet pořád neustále a ty staré záznamy se pak automaticky přehrají na nové… takže v pohodě ;) však se koukni na odkaz, třeba se ti bude líbit http://www.truecam.cz/…

Pokročilý

Bob2

Takže máš truecam a jseš s ní spokojený. Tak to je super. Na odkaz jsem koukal. Vůbec jsem netušil že truecam je A5 i s GPS, tak to je pro mě v tuhle chvíli velký favorit, protože docela splňuje všechno co jsem očekával, hlavně teda i cenově je to bomba. No asi půjdu do ní :D

hanak884

Jo, jo, jo mám truecam a jsem s ní spokojený. Jo a5 je dost dobrá a vychytaná tou gpskou, máš dvě mouchy jednou ranou :D já bych neměnil… taky si říkám, že kamera a gpska za takovou cenu je bomba. Aspoň nemusíš kupovat dvě věc zvlášť :D

Pokročilý

Bob2

Ahojec, no já si to taky myslím a proto jsem se rozhodl pro truceam a5 i když ta a3 taky nevypadala vůbec marně ;) a jsem rád, že i obsah balení byl stejný jako uvádí na netu http://www.truecam.cz/… a né jak u jiných společností u kterých jsem si objednával. Jen slibovali a nic z toho. Takže jsem naprosto spokojený a vůbec bych neměnil, takže díky ti strašně moc za radu a pomoc.

hanak884

Není zač, rád jsem pomohl,kde můžu tam pomůžu :D ;) jj truecam je podle mého názoru dobrá a seriozní společnost, tak ať se cestuje s kamerkou dobře a nemáš žádné komplikace ;)

Pokročilý

Bob2

Cestuje se s ní skvěle, žádné komplikace a problémy nenastaly, takže supeer. Už jen aby vydržela i nadále

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.