Avatar uživatele
Bob2

autokamera?

Zdar lidi, v noci mi někdo na autě rozbil přední světla a propíchl pneumatiku a tak jsem se rozhodl, že by nebylo špatné kdybych si pořídil autokameru. Máte nějaké doporučení, rady? Díky moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3715 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jikra

Kamer, je na trhu spousta. Hledej třeba na Heureka.cz, jsou tam i recenze a zkušenosti vlastníků.
Já kameru mám a ukazuje dobře i ve tmě. Stála něco přes litr a obraz je i na 127cm plazmě velice slušný. Ovšem, auto mám v garáži.
Nechci ti kazit náladu ale jestli si ti šmejdi všimnou, že ti tam svítí dioda protože kamera běží, tak se obávám že máš nejen po světlech ale i po skle. Takže kvůli zcizení investovat co nejmíň a event. přelepit diodu aby neprovokovala .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
štamgast

Ach jo…
http://lmgtfy­.com/?q=autoka­mery+recenze
http://web.ar­chive.org/web/201111­02181946im_/http://www­.si.to.kurva.vy­.googluj.cz/bar­t.gif

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

No myslím, že by ti autokamera nepomohla. Ta snímá co se děje před vozidlem, ale propíchnu ti kola z boku a pokud uvidím kameru, tak ti rozbiju zadní světla a máš to to samé.
Spíš bych doporučil kameru, která by snímala auto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pivson

Parkuj pod monitorovací kamerou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Jak uz bylo doporuceno, budes muset monitorovat externe. A investovat hodne, protoze kamera, ktera v noci zaznamena oblicej pachatele, nebude levna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanak884

Zdravím, já mám taky autokameru a maximální spokojenost. Už si na mě nikdo nepřijde! Teda v rámci možností,žejo ;) jinak kolik seš ochotný vynaložit svých penízků k tomu aby sis koupil kameru? To je rozhodující, pak už si stačí jen vybrat ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bob2

Zdar jsem ochotný do ní vložit maximálně tak čtyři tisíce, víc bych asi za kameru do auta nedal… jinak jakou máš ty tu kameru, když seš s ní tak spokojený? Já bych byl rád kdyby byla hlavně v češtině a taky kdyby byla schopná natáčet pořád,i v noci a nějakým způsobem by neuškodilo kdyby tam byla i GPS jestli to vůbec jde a je možné :O vůbec se v těch autokamerách nevyznám…

před 3713 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

Tak to je v pohodě za takové peníze seženeš autokameru raz dva :D , jinak autokamery s gps existují a fungují, jednu z nich mám :D . když jsem si kupoval kameru do auta,tak jsem pokukoval po netu a rozhlížel jsem se a hledal různé varianty a docela mně přišla zajimává kamera truecam. No a nakonec jsem se taky pro ni rozhodl :D není drahá a kvalitně je dobrá. Na netu narazíš na spousty kamer. Spíš to prozkoumej a pak se rozhodni…

před 3710 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

No slyšel jsem o kameře do auta truecam a3, ale v té není gps :/ tak teda nevím… a ty máš jakou tu kameru, když jseš s ní spokojený?

před 3692 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

No já jsem si koupil kameru truecam a5 a je fakt dobrá, je v ní ta gpska ;) má české menu a dobře se ovládá. Má i spoustu dalších vychytávek jako je třeba funkce nekonečného cyklického natáčení, to je super, že můžeš natáčet pořád neustále a ty staré záznamy se pak automaticky přehrají na nové… takže v pohodě ;) však se koukni na odkaz, třeba se ti bude líbit http://www.tru­ecam.cz/obsahy-baleni/true-cam-a5-obsah-baleni/truecam-a5-2/

před 3688 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Takže máš truecam a jseš s ní spokojený. Tak to je super. Na odkaz jsem koukal. Vůbec jsem netušil že truecam je A5 i s GPS, tak to je pro mě v tuhle chvíli velký favorit, protože docela splňuje všechno co jsem očekával, hlavně teda i cenově je to bomba. No asi půjdu do ní :D

před 3686 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

Jo, jo, jo mám truecam a jsem s ní spokojený. Jo a5 je dost dobrá a vychytaná tou gpskou, máš dvě mouchy jednou ranou :D já bych neměnil… taky si říkám, že kamera a gpska za takovou cenu je bomba. Aspoň nemusíš kupovat dvě věc zvlášť :D

před 3685 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Ahojec, no já si to taky myslím a proto jsem se rozhodl pro truceam a5 i když ta a3 taky nevypadala vůbec marně ;) a jsem rád, že i obsah balení byl stejný jako uvádí na netu http://www.tru­ecam.cz/obsahy-baleni/true-cam-a5-obsah-baleni/ a né jak u jiných společností u kterých jsem si objednával. Jen slibovali a nic z toho. Takže jsem naprosto spokojený a vůbec bych neměnil, takže díky ti strašně moc za radu a pomoc.

před 3660 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanak884

Není zač, rád jsem pomohl,kde můžu tam pomůžu :D ;) jj truecam je podle mého názoru dobrá a seriozní společnost, tak ať se cestuje s kamerkou dobře a nemáš žádné komplikace ;)

před 3659 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Cestuje se s ní skvěle, žádné komplikace a problémy nenastaly, takže supeer. Už jen aby vydržela i nadále

před 3636 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika