osadník

Autobusove nádraží Plzeň-jaké to tam je?

zdravím :) Plzeňáci prosím napište svou zkušenost.. Budu z něj muset ráno dojíždět a mam trochu strach jaké to tam je a jestli je tam po ránu hodně lidí a jestli se tam potulují nějaká individua :) vím,je to hhodně otázek,ale nevím si rady. Předem dík ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Nějaké názory občanů,jsou dva roky staré:https://pt.fou­rsquare.com/v/au­tobusov%C3%A9-n%C3%A1dra%C5­%BE%C3%AD-plze%C5%88/4b­7021b1f964a52028082de3

gagaga

jedte nejdrive na jeden celej den do prahy na nadrazi , a pak uz vam bude plzen navzdy pripadat jako raj !
:)

  • iv-

mosoj

Iv, dávám palec, ale je to takhle pracnejší .

gagaga

diky :)
je o to vzacnejsi :)