band of brot

Autobus x traktor. V čem sedí lepší řidič?

Kdo je lepší řidič? Buď někdo kdo jezdí s traktorem po polích nebo v lesích. Nebo řidič autobusu, který jezdí jen po zpevněných silnicích.
?

Odpovědi
lukas.zmizik

Asi řidič který jezdí autobusem, pak ho přestanou bavit ta almužna za kterou jezdí a jde orat pole s traktorem. Ale zase dostal almužnu a zkusí kamion. A protože ho nebaví trávit dva týdny na cestách aby mohl být víkend doma, nejlépe udělá, když si půjde sednout do trafiky. Tam „nic“ nezkazí, maximálně omylem pokrčí noviny a už je nikdo nebude chtít koupit.

Dochy

Porovnáváš neporovnatelné. Je lepší řidič řidič autobusu, který 40 let vozí cestující bez jediné nehody, nebo třeba takový Fernando Alonso, který několikrát zvítězil v F1 ale havárií za sebou má…

Mc Merkurion

…a jak se asi tim traktorem na to pole dostane? a je vidět, že jsi asi neviděl, jak vypadá dnešní traktor…