BEAES

Autobazary........

Jaké s nimi máte zkušenosti a koupili by jste si auto z bazaru? Který autobazar nedoporučujete?

Nejlepší odpověď
roxy52

Já na jiný auto ,než z bazaru, nemám.

Další odpovědi
Jahoda

Nevím, zda bych si auto z bazaru koupila. Kdyby bylo v hodně dobrém stavu, je pravděpodobné, že ano. My máme auto Hyundai Terracan nové a manžel chce koupit Audi TT, na kterou si tak dlouho šetřil. Ale nevím, zda si ji pořídí. Přece jen je to dost peněz, i když na to peníze máme (nechci se chlubit, ale jen píši, jak to je 🙂, ale byla bych pro, kdyby si koupil jiné, nové a levnější auto a mohli bysme za ten zbytek peněz jet na dovolenou. Jenže on rád luxusní věci, takže u něj je fakt těžký radit. Ani já, jako jeho manželka mu prostě nedomluvím .

Ještě podotýkám, že lidi, kteří mají auto z bazaru, neodsuzuji. Ne každý si může dovolit drahé auto. Kamarádka také byla bez svého nynějšího muže a na jiné auto, než z bazaru, neměla peníze. Pak se vdala a teď vlastí krásný kousek Audi. Musím ale ještě dodat, že v bazarech najdete výstavní kusy nádherných vozů a třeba i za poloviční cenu. 🙂

ReHu

Z autobazaru až jako poslední možnost.
Přetočené tachometry z 99,5 %, tudíž stav opotřebení neodpovídá a auta jsou tím pádem předražená.
Kamarád chtěl dát loni auto do bazaru a rovnou mu řekli, kam má zajet aby mu ten tach. přetočili zpět.
Raději bych se podívala po jiné možnosti, poptala se po známých, v servisu, kam jezdíš apod., jestli někdo nevozí auta ze zahraničí.
Doplňuji:
Když jsem se ptala v mém oblíbeném ervisu, tak mi řekli, že do toho stejně moc nepoznají a že mi popř.auto přivezou z Německa nebo Belgie.

PostApMan

Já sám mám už 2. vůz z autobazaru. (kdo by si dnes kupoval nový vůz, když za rok má pomalu poloviční hodnotu – tomu řikám nesmyslná investice)

Můj první vůz byl z AAAček, měl jsem sebou svého vlastního mechanika pro kontrolu vozu (doporučuji vzít sebou někoho kdo tomu opravdu rozumí). Byl jsem spokojen jak se zárukou,vozem i s obchodem (dobré jednání).

Můj poslední vůz je ze „Šťepánek Auto“. Taková rodinná atmosféra, slušný výběr vozů, dobrá leasingovka a tak obecně jsem si nemohl stěžovat. Žádné jiné bazary ale bohužel neznám osobně tak nemohu doporučit.

mosoj

Otázka která byla v současné době pro mě aktuelní. Kupoval jsem svoje asi poslední auto. Předně se ohrazuji – koupě auta není investice, ale utrácení peněz. Bohužel bez auta to v dnešní době nejde. Vždy jsem si myslel, že si koupím zánovní auto v bazaru.
Moje představa byla tak max. dva roky staré
,najeto tak do 30 000 km,cena do 200 000 Kč a podmínkou byla klimatizace. Když jsem však
navštívil bazar ( a v Plzni a okolí je jich dost ), zjistil jsem, že tam jsou auta taková jaké vlastním. Pokud se tam vyskytl vůz blížící se mé představě, vždy po podrobném zkoumání jsem zjistil, že s ním něco bylo a je to zamaskováno !!! Nakonec tento týden byla i reportáž v Blesku, kdy navštívili bazar s odborníkem a chtěli koupit ojeté auto. Auto bylo bourané a místo udávaných 150 000 km mělo najeto 250 000 km!!
Když jsem si přičetl, že každé druhé auto má stočený tachometr ( což je mimochodem tolerované svinstvo v našem státě), že řada vlastníků s autem zachází jak s koňským povozem a že ten kdo prodává, do údržby nic neinvestuje ( někteří ani když neprodávají)
tak jsem to šmahem zavrhl.

Koncem června jsem dostal nabídku od prodejce Hyundaiů na prodej předváděcího Accentu který nepředváděl ( měl najeto 13 km) a prodej Accentů končí. A tak jsem koupil v plné výbavě s klimatizací vše v elektrice,au­torádio,počítač, EPS, ABS,dálka, metalíza a hliníková kola za 215 000 Kč. Mám nové auto, záruku 3 roky a jsem spokojen.

Pro „Jahoda“ O to pořízení „Audiny ani tak nejde“, ale nedejbože aby to ppotřebovalo opravu. Mám známého má A6 a oprava převodovky
po díře na silnici stála 260 000 Kč. Není to žádný troškař, ale tady se kroutil.

Neguš

Pokud auto z bazaru,tak jedině kupovat s někým,kdo se opravdu vyzná v autech anebo ten autobazar dobře zná.tzn.,že tam pracoval nebo pracuje ap.Protože v opačném případě hrozí děsivé náklady na opravu nebo právní tahanice.Potom je snad lepší pořídit si nové vozidlo i když na zase každý nemá.

ReHu

Dnes – 21.7. o tom mluvili v TV. Je to běžné a na pár set Kč. Přetáčí se i o stovky tisíc km. A ve skoro každém servisu.