Avatar uživatele
BEAES

Autobazary........

Jaké s nimi máte zkušenosti a koupili by jste si auto z bazaru? Který autobazar nedoporučujete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
roxy52

Já na jiný auto ,než z bazaru, nemám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Nevím, zda bych si auto z bazaru koupila. Kdyby bylo v hodně dobrém stavu, je pravděpodobné, že ano. My máme auto Hyundai Terracan nové a manžel chce koupit Audi TT, na kterou si tak dlouho šetřil. Ale nevím, zda si ji pořídí. Přece jen je to dost peněz, i když na to peníze máme (nechci se chlubit, ale jen píši, jak to je 🙂, ale byla bych pro, kdyby si koupil jiné, nové a levnější auto a mohli bysme za ten zbytek peněz jet na dovolenou. Jenže on rád luxusní věci, takže u něj je fakt těžký radit. Ani já, jako jeho manželka mu prostě nedomluvím .

Ještě podotýkám, že lidi, kteří mají auto z bazaru, neodsuzuji. Ne každý si může dovolit drahé auto. Kamarádka také byla bez svého nynějšího muže a na jiné auto, než z bazaru, neměla peníze. Pak se vdala a teď vlastí krásný kousek Audi. Musím ale ještě dodat, že v bazarech najdete výstavní kusy nádherných vozů a třeba i za poloviční cenu. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Z autobazaru až jako poslední možnost.
Přetočené tachometry z 99,5 %, tudíž stav opotřebení neodpovídá a auta jsou tím pádem předražená.
Kamarád chtěl dát loni auto do bazaru a rovnou mu řekli, kam má zajet aby mu ten tach. přetočili zpět.
Raději bych se podívala po jiné možnosti, poptala se po známých, v servisu, kam jezdíš apod., jestli někdo nevozí auta ze zahraničí.
Doplňuji:
Když jsem se ptala v mém oblíbeném ervisu, tak mi řekli, že do toho stejně moc nepoznají a že mi popř.auto přivezou z Německa nebo Belgie.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Já sám mám už 2. vůz z autobazaru. (kdo by si dnes kupoval nový vůz, když za rok má pomalu poloviční hodnotu – tomu řikám nesmyslná investice)

Můj první vůz byl z AAAček, měl jsem sebou svého vlastního mechanika pro kontrolu vozu (doporučuji vzít sebou někoho kdo tomu opravdu rozumí). Byl jsem spokojen jak se zárukou,vozem i s obchodem (dobré jednání).

Můj poslední vůz je ze „Šťepánek Auto“. Taková rodinná atmosféra, slušný výběr vozů, dobrá leasingovka a tak obecně jsem si nemohl stěžovat. Žádné jiné bazary ale bohužel neznám osobně tak nemohu doporučit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Otázka která byla v současné době pro mě aktuelní. Kupoval jsem svoje asi poslední auto. Předně se ohrazuji – koupě auta není investice, ale utrácení peněz. Bohužel bez auta to v dnešní době nejde. Vždy jsem si myslel, že si koupím zánovní auto v bazaru.
Moje představa byla tak max. dva roky staré
,najeto tak do 30 000 km,cena do 200 000 Kč a podmínkou byla klimatizace. Když jsem však
navštívil bazar ( a v Plzni a okolí je jich dost ), zjistil jsem, že tam jsou auta taková jaké vlastním. Pokud se tam vyskytl vůz blížící se mé představě, vždy po podrobném zkoumání jsem zjistil, že s ním něco bylo a je to zamaskováno !!! Nakonec tento týden byla i reportáž v Blesku, kdy navštívili bazar s odborníkem a chtěli koupit ojeté auto. Auto bylo bourané a místo udávaných 150 000 km mělo najeto 250 000 km!!
Když jsem si přičetl, že každé druhé auto má stočený tachometr ( což je mimochodem tolerované svinstvo v našem státě), že řada vlastníků s autem zachází jak s koňským povozem a že ten kdo prodává, do údržby nic neinvestuje ( někteří ani když neprodávají)
tak jsem to šmahem zavrhl.

Koncem června jsem dostal nabídku od prodejce Hyundaiů na prodej předváděcího Accentu který nepředváděl ( měl najeto 13 km) a prodej Accentů končí. A tak jsem koupil v plné výbavě s klimatizací vše v elektrice,au­torádio,počítač, EPS, ABS,dálka, metalíza a hliníková kola za 215 000 Kč. Mám nové auto, záruku 3 roky a jsem spokojen.

Pro „Jahoda“ O to pořízení „Audiny ani tak nejde“, ale nedejbože aby to ppotřebovalo opravu. Mám známého má A6 a oprava převodovky
po díře na silnici stála 260 000 Kč. Není to žádný troškař, ale tady se kroutil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neguš

Pokud auto z bazaru,tak jedině kupovat s někým,kdo se opravdu vyzná v autech anebo ten autobazar dobře zná.tzn.,že tam pracoval nebo pracuje ap.Protože v opačném případě hrozí děsivé náklady na opravu nebo právní tahanice.Potom je snad lepší pořídit si nové vozidlo i když na zase každý nemá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Dnes – 21.7. o tom mluvili v TV. Je to běžné a na pár set Kč. Přetáčí se i o stovky tisíc km. A ve skoro každém servisu.

před 5021 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek