TONICK

Auto Updater souborů?

Zdarec, chci se zeptat, zda-li existuje nějaká utilitka, která by zajistila, že při změně velikosti souboru se soubor okamžitě nahraje na FTP a „přepíší“ se stávající data souboru, která tam byla. Nejlépe, dalo-li by se to aplikovat na celou složku (např. při editaci webových stránek mám zálohu na PC a tam vždy udělám primárně změnu a poté soubory nahraji na FTP a teď teda hledám program, který by mě oprostil od toho nahrávání na FTP a nahrávalo by se to tam automaticky např. při změně velikosti). Díky

Odpovědi
sdesigner

Pouzivej Adobe dreamweaver. Ten okrem kodovani stranek a muze byt i primo propojen z FTP.