karbo

Poradíte, jak mám vyřešit, když auto perfektně nastartuji a po cca 10 vteřinách zhasne?

Auto perfektně nastartuji a po cca 10 vteřinách zhasne.Pak buď už nenastartuji,nebo až po několikaterých startování.Jedná se o Opel Astra 1.7 CDTI.Když je vůz zahřátý,je to bez problému.Jedná se jen o studené startování.Baterie je fungl nová,motor točí perfektně.
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
FikeCZ

Možná seřídit ventily , ale něco podobného se mi dělo na Focusu 1.8TDDi , po výměně čidla teploty to bylo fajn :) Žhavící svíčky ti jdou ? Zkus to vzít na diagnostiku

Další odpovědi
gecco

Zkontroluj si palivový filtr…
😉