Auto navigace

Dostal jsem auto navigaci koupenou přes internet a chtěl bych ji vrátit ve lhůtě kdy je to možné ale již je provedena registrace přístroje a tak mám dotaz zda je to možné

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno. Není. Ta lhůta není určena k vyzkoušení, ale k tomu, abychom výrobek mohli, bez udání důvodu, vrátit a tím zároveň odstoupit od kupní smlouvy. Samozřejmě nerozbalený, nepoužitý, atd.

mojitek

je to tak jak píše tom004. Co je špatně s tou navigačkou,proč jí chcete vrátit?