SpiderRoy

Auto na ND

Zdravím, chci si koupit auto na náhradní díly (starý ford). Jak zjistím, že ho majitel jakoby „ekologicky zlikvidoval“ ? Zjistim to nějak? Sepisuje se nějaká smlouva ikdyž by to mělo být odhlášeno? Ať za mnou nepříjde potom nějaký chlapík v kravatě a něco po mě chtít

Nejlepší odpověď
badisko

tady je finta ..celkem me to dostalo …jen cti …http://skoda-virt.cz/cz/clan­ky/jine/5624-prohlaseni-o-zaniku-vyuziti-osobniho-automobilu-vyrazeni-bez-ekolikvidace/?of­fset=15

Další odpovědi
cukrar

Podíváte se do techničáku, zdali je vozidlo vyřazeno z evidence.Když ho ekologicky zlikvidoval, tak ho nemůže mít.
Nic mu nepodepisujte. Není proč.