Jak odhlásit auto z depozitu?

Prodali jsme auto na náhradní díly. pojistka je zrušená a značky v depozitu. jak to udělat ,aby jsme nemuseli každý půlrok platit za značky a vyřídit to konečne? někde jsem četla,že stačí sepsat čestné prohlášení,že jsme ho prodali na nahradní díly? díky za radu :)

Odpovědi:

Bronzový

Žel nijak,jediná možnost je udelatTK,uzavřřt PR. Nebo ekologicky nechat zlikvidovat a pak trvale vyřadit z evidence.Ovšem pokud s neprošlo od roku 2004 technickou,pak by šlo ja čestné prohlášení.jinak nelze
Doplňuji:
Hykame DI jako takový již neexistuje ,takže tam nikomu neporadí!! Na dopravním odboru-evidenci motorových vozidel ji řeknou co jsem napsal!! V současnosti NELZE trvale vyřadit z evidence jinak než pomocí EKOLOKVIDACE!!!Předloni šlo na zánik využití, a cca do roku 2004? šlo na čestné prohlášení.Je to paradox,ale pkd neexistuje,bylo rozprodáno na díly,nelze ani trvale vyřadit!!
Viděl bych jako jedinou variantu- sehnat identický vrak auta BEZ DOKLADÚ,upravit VIN aby byl nečitelný a toto ekologicky zrušit a s protokolem vyjmout z depotizu a současně trvale vyřadit z evidence!!!Nebo za úplatek ,pkd někde dají, sehnat protokol o ekolikvidaci!!!

Stříbrný

Dojdi na dopravní inspektorát a tam Ti řeknou co s tím, případně to hned s Tebou vyřeší.

Stříbrný

Hanulo,
vozidlo jste prodali, není tedy Vaše.
Nevím proč platíte za značky? Já neplatím několik let vůbec nic.
Četla jste špatně, nebo nepravdivé informace.

Ve Vašem případě bych nedělal vůbec nic. Páč značky v depozitu před rokem 2015 po 18 měsících budou automaticky ze zákona zaniklé.
Viz zákon 56/2001

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.