Aukro prodej

Ahoj, zajímal by mě Váš názor na prodej na aukro.cz mám několik věcí co bych chtěl prodat (kombinézu, akvarium,…) a přemýšlím jestli spíše přinese vyšší zisk aukce nebo pevně daná cena, co si myslíte?

Nejlepší odpověď
Lucijej

V případě, že bude více zájemců o prodávané věci, tak určitě bude vyhodnější aukce, ale to dopředu nikdo neví…

Další odpovědi
Hlada

Když zadáte vyvolávací cenu stejnou, jako zamýšlenou pevnou, tak nemůžete prodělat. Nemusí ale nikdo přihodit a faktem je, že přihazování na vysokou cenu není žádná hra. Myslím, že když je o zboží zájem, tak se dosáhne nejvyšší ceny z vyvolávací koruny. Pro prodávajícího je to ale největší riziko.